نام شهید : یدالله بابایی

محل تولد : املش

تاریخ تولد :  ..

تاریخ شهادت : ۱۳۶۶

محل شهادت : مجنون

فرازی از وصیت نامه شهید :

… ما بر اساس اصل الهی و معنوی به جبهه رفتیم تا ثابت کنیم که در خط انقلاب و امام هستیم . زیرا ما پیرو حسین (ع) هستیم و باید راه او را دنبال کنیم که امام حسین (ع) با اصحاب خویش رفت و جان خود را فدا کرد و ما که پیرو حسین (ع) هستیم باید در راه او جان دهیم .

ما در کربلا نبودیم تا حسین را یاری کنیم ولی در زمان ما که امام امت می باشد به او لبیک می گوییم .

بار خدایا خجلت زده و شرمگینم از اینکه با کوله باری از گناه و معصیت به پیش تو می آیم یک عمر در خواب غفلت به سر بردم و نپنداشتم که تو نظاره گر اعمال منی ، تو جز نافرمانی چیز دیگری از من ندیدی .

ای برادران و خواهران که این جملات را پس از شهادت من می خوانید این را بدانید که حرکت من حرکتی با اراده و با آگاهی توأم با عشق به معبود بوده است و راضی نیستم هیچ کس با الفاظی چون جوان ناکام یا حیف شد و غیره یاد کند . چون که من به زندگی اصلی و واقعی خود رسیدم و من غصه می خورم برای آنهائی که در زندگی دنیا غرق شده اند و همچون کودکان به هر چیز که رنگ و زیبایی دارد دل می بندند و تمایل پیدا می کنند و حاضر به جدا شدن از آن نیستند .

ای امت شهید پرور و قهرمان ایران ، از شما می خواهم همیشه در خط ولایت فقیه باشید و آنانکه ضد ولایت فقیه هستند ، با آنها مبارزه کنید و اجازه فعالیت به آنها ندهید …