گیلان
کد خبر:238418
پ
۷۹۱۴۴۸_۶۰۷
🌷 «یادی که دردلها هرگزنمی میرد یاد شهیدان است» 🌷

🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید ابراهیم نوری، رشت : می‌دانستم که در جبهه اسلام و کفر شیرینی بخش نمی شود!

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید ابراهیم نوری، رشت : می‌دانستم که در جبهه اسلام و کفر شیرینی بخش نمی شود!.   می‌خواهیم هر جمعه کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز کنیم و با نامی و یادی از این ستاره‌ها شب کنیم ؛باشد که ادای […]

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،/🌹جمعه های «شهدایی» احرار/ وصیت شهید ابراهیم نوری، رشت : می‌دانستم که در جبهه اسلام و کفر شیرینی بخش نمی شود!.

 

🌹می‌خواهیم هر جمعه کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز کنیم و با نامی و یادی از این ستاره‌ها شب کنیم ؛باشد که ادای دینی بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و …ان شاءلله.

 شهید «ابراهیم نوری» فرزند محمد حسین در تاریخ سوم اردیبهشت سال ۱۳۳۲ در روستای کفته رود به دنیا آمد. پس از پایان دوره ابتدایی ترک تحصیل کرد و مدتی به امر کشاورزی روی آورد و در سال ۱۳۵۰ به خدمت سربازی رفت اما معاف گردید.

وی در سال ۱۳۵۵ وارد شرکت مسلح که طرح شبکه آبیاری منطقه را بر عهده داشت، شد و در آستانه انقلاب در حرکت های انقلابی شرکت می نمود و پس از پیروزی انقلاب اسلامی در انجمن و پایگاه نظامی کفته‌رود فعالیت می کرد و پس از شهادت شهید قربانی مسئول پایگاه و انجمن اسلامی کفته‌رود گردید.

شهید نوری از سال ۱۳۶۱ در شرکت زمزم رشت مشغول به کار شد و در تاریخ نوزدهم آذر ۱۳۶۵ از طرف بسیج رشت به جبهه اعزام گردید و سرانجام در بیست و دوم دی ماه سال ۶۵ در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر پاکش را در گلستان شهدای کفته رود به خاک سپردند.

شهید نوری در قسمتی از وصیت نامه اش می نویسد: «بدانید که من آگاهانه و با چشم باز به جبهه رفتم و می‌دانستم که در جبهه اسلام و کفر شیرینی بخش نمی شود بلکه توپ و فشنگ و گلوله پخش شود ولی هشت سال از انقلاب گذشت و دشمن خدا نشناس دست بردار از دین ما نیست وظیفه شرعی من بود که جبهه می‌رفتم. همکارانم: اسلام در خطر جدی است. اسلام را تقویت کنید. همسرم: چونکه کشور و اسلام در خطر بوده باید به جبهه می رفتم به یاری جدت می شتافتم. در خاتمه از مردم شهید پرور کفته رود و حومه می خواهم اگر نارضایتی و بدی از من دیدید مرا عفو کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.