گیلان
کد خبر:239188
پ
۳۵۶۶۰۰۶

سردار حمزه فلاح: در بدنه مسئولیتی باید از ظرفیت جوانان مؤمن و انقلابی استفاده شود

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه محافل شهدا فرصت مغتنمی برای بیعت با فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: مدیران و مسئولان فرهنگ و تفکر شهدا را الگو و سرلوحه کار خود قرار دهند هر زمانی نگاه و تفکر مسئولان شهدایی شد بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار حمزه فلاح عصر پنج شنبه در یادواره ۱۸ شهید روستای چهار محل و شهدای بخش خورگام اظهار کرد: امنیت و آرامش جامعه را مدیون فرهنگ شهدا هستیم.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه برگزاری محافل شهدا افزود: استمرار نظام و انقلاب اسلامی از بستر محافل شهدا می‌گذرد.

این فرمانده دفاع مقدس با بیان اینکه شهدا گنجینه معنوی نظام اسلامی هستند، گفت: شهدا از همه چیزشان گذشتند تا امنیت ساز شوند.

سردار فلاح با بیان اینکه فرهنگ شهادت امتداد فرهنگ عاشورا است، اضافه کرد: فرهنگ شهادت منظومه‌ای از ایثارگری، صبر و از خودگذشتگی، پاسداری، ولایتمداری و تعبد است.
وی با اشاره به بی حد و مرز بودن فرهنگ ایثار و شهادت افزود: فرهنگ ایثار و شهادت هیچ وقت در حصار زمان توقف نمی‌شود.

فرمانده دفاع مقدس با اشاره به مؤلفه‌های ارزشمند فرهنگ ایثار و شهادت و تأثیر آن در جامعه اسلامی گفت: با تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت در جنگ نابرابر دشمن و تحریم‌های ظالمانه استکبار قد عُلم کردیم و بر آنها چیره شدیم.

سردار فلاح با تاکید بر بازخوانی ادبیات دفاع مقدس، تبیین و پیاده سازی این گفتمان را نیاز اصلی جامعه امروز دانست و بیان کرد: درس آموزی از ادبیات دفاع مقدس ناجی مشکلات امروز کشور است.

وی با اشاره به اینکه دستمایه و اساس فرهنگ ایثار و شهادت را بر مبنای خدامحوری و خداباوری است، افزود: خداباوری شهدا کارت ورود آنها به جبهه‌های جنگ بود، شهدایی که همه هست و نیست خود را کف دست گذاشتند تا این فرهنگ اصیل ایثار و شهادت زنده بماند.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه محافل شهدا فرصت مغتنمی برای بیعت با فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: مدیران و مسئولان فرهنگ و تفکر شهدا را الگو و سرلوحه کار خود قرار دهند هر زمانی نگاه و تفکر مسئولان شهدایی شد بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

سردار فلاح با بیان اینکه رضایت خالق تمام تفکر و مقصود شهدا بود، اضافه کرد: شهدا همه چیز را برای خدا می‌خواستند و رضایت خداوند هدف اصلی شأن بود.

وی ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت متبلور از خداباوری، مردم باوری و مردم محوری بوده و این تفکر نجات دهنده است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با تاکید بر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان، به تشریح اهمیت و نقش فضای مجازی در این حوزه پرداخت و بیان کرد: اکثر جوانان ما در فضای مجازی سیر نی کنند و برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت، باید آن را باید به بستر فضای مجازی بیاوریم.

سردار فلاح با بیان اینکه انتقال فرهنگ شهادت در بستر فضای مجازی محقق می‌شود، گفت: با محتوا سازی هوشمندانه و هنرمندانه فرهنگ ایثار و شهادت، در تبیین اثرگذار آن بکوشیم.

وی با اشاره به جنگ روانی دشمن علیه نظام اسلامی افزود: غول‌های رسانه‌ای دشمن با داده‌های غلط و شبهه افکنی در صدد تحریف واقعیت‌های انقلاب اسلامی هستند و در این فضا باید هوشمندانه عمل کنیم.

فرمانده دفاع مقدس با تاکید بر انتقال تاریخ، ادبیات و گفتمان انقلاب اسلامی در بین نسل جوان تصریح کرد: جهاد تبیین در مقابل غول رسانه‌ای دشمن اولویت همه قرار گیرد.

سردار فلاح با بیان اینکه همه در خصوص جهاد تبیین وظیفه دارند، گفت: دستاوردها و توانمندی‌های انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف باید برای مردم و بویژه نسل جوان تبیین شود.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمن در ضربه زدن نظام اسلامی افزود: کوچک سازی پیشرفت و توانمندی‌های ایران اسلامی هدف اصلی دشمن است.

این فرمانده دفاع مقدس با تاکید بر جوان سازی در لایه‌های مدیریتی بیان کرد: در بدنه مسئولیتی باید از ظرفیت جوانان مؤمن و انقلابی استفاده شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.