گیلان
کد خبر:239231
پ
۲۰۲۲۰۸۰۴۱۴۸dey-12
و این بسیار نگران‌کننده است؛

دکتر دل آور: از عملکرد استاندار گیلان، همسویی لازم با رئیس‌جمهور و دولت انقلابی دیده نمی‌شود

دلاور با اشاره به گذشت ۱۰ ماه از دوران مدیریتی “اسدالله عباسی” بر مدیریت عالی استان، بیان کرد: معتقدم از برآیند عملکرد استاندار، آن‌هم همسویی لازم با رئیس‌جمهور و دولت انقلابی دیده نمی‌شود و این بسیار نگران‌کننده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،نشست نقد و بررسی مسائل روز گیلان با حضور چهره‌های سیاسی ـ اجتماعی استان در حسینیه شهرک قدس رشت برگزار شد، در این نشست به تبیین و مطالبه گری پیرامون روند مدیریتی حاکم بر استان پرداخته شد.

” مجید دلاور” فعال سیاسی استان گیلان در ادامه این نشست با اشاره به پاره‌ای از مشکلات استان تصریح کرد: هرکسی برای انجام کاری باید گرایشی به آن داشته باشد، رئیس‌جمهور آرمان و اهدافی دارد و شعارهایی را داده که زمانی در استان محقق می‌شود که نماینده عالی آن در استان گرایشی به انجام آن داشته باشد.

وی افزود: اگر فرضاً نماینده عالی دولت در استان خیلی هم آدم توانمند و عالمی باشد اما اگر همسو با رئیس‌جمهور نباشد، اگر آدم آن کار نباشد، اگر گرایش به انجام آن امر را نداشته باشد، قطعاً پیشرفتی در جهت انجام آرمان‌های رئیس‌جمهور نخواهیم داشت.

دلاور با اشاره به گذشت ۱۰ ماه از دوران مدیریتی “اسدالله عباسی” بر مدیریت عالی استان، بیان کرد: معتقدم از برآیند عملکرد استاندار، آن‌هم همسویی لازم با رئیس‌جمهور و دولت انقلابی دیده نمی‌شود و این بسیار نگران‌کننده است.

به سخره گرفته شدن آرمان‌های دولت انقلابی در استان قابل‌تحمل نیست

وی بابیان اینکه هزاران نفر در ایام مختلف، در دوره اصلاحات، در فتنه‌ها، در همین انتخابات ریاست جمهوری تلاش‌های شبانه‌روزی داشتند و مردم را پای صندوق‌های رأی آوردند تا شاهد پیاده شدن اهداف دولت رئیسی در استان باشیم، تصریح کرد: قطعاً به سخره گرفته شدن آرمان‌های دولت انقلابی در استان را نمی‌توانیم تحمل‌کنیم.

استاندار را دعوت به مناظره می کنم

دلاور با تأکید بر اینکه ما انتظار داشتیم نماینده عالی دولتی که شعارش مبارزه با فساد اداری است، دولتی که شعارش مبارزه با تعارض منافع و شایسته‌سالاری و فسادستیزی است در تغییر مدیریت حاکم پیش‌قدم شود، گفت: من از همین‌جا استاندار گیلان را دعوت به مناظره می‌کنم تا جنایت هایی که در گیلان در حوزه پزشکی در دولت روحانی صورت گرفته افشا شود و این فضا همچنان نیز ادامه دارد.

این چهره سیاسی اجتماعی گیلان با اشاره به اعطای مسئولیت به فردی که مشکلات زیادی به بار آورده، گفت: در دولت روحانی او را مدیرکل کردند و همه انتظار داشتند در دولت رئیسی عزل شود و از افراد شایسته استفاده شود اما چنین شخصی با انتخاب مدیریت عالی استان به معاونت ارتقا پیدا کرد! این توهین به حامیان آقای رئیسی است، ما که نمی‌توانیم ۴سال مهلت بدهیم تا ببینیم نماینده عالی دولت چه‌کار می‌خواهند بکند، فکر می‌کنم دیگر ۱۰ ماه هم کفایت می‌کند. آیا در این ۱۰ماه جز حرکات نمایشی، اقدامی در جهت حل مشکلات اساسی و زیرساختی گیلان انجام‌شده است؟

وی ادامه داد: در رابطه با موضوع پسماند سراوان رفتند و آنجا مشتی هم بر میز کوبیدند که باید فلان بشود! اما در هنگام اعتراض مردم منطقه حتی استاندار حاضر به حضور در جمع مردم نشد و بعد آن داستان برخورد پیش آمد.

 شاهد حضور دولت سوم روحانی در گیلان هستیم، گویی که دولت تغییر نکرده است!

این چهره سیاسی اجتماعی گیلان بابیان اینکه شاهد حضور دولت سوم روحانی در گیلان هستیم، گویی که دولت تغییر نکرده است! تصریح کرد: به نظر بنده خروجی عملکرد استاندار معلول است نه علت، این خروجی که همه مبهوت آن هستیم، معلول دست‌های پشت پرده‌ای است که به ایشان در استاندار شدن کمک کردند و آن‌ها باید پاسخگو باشند، و قطعاً این نشست آخرین نشست نیست و برای کمک به رئیس‌جمهور انقلابی مطالبه گری می‌کنیم تا به اهداف موردنظر ایشان در استان دست‌یابیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.