گیلان
کد خبر:292
پ
فاقد تصویر شاخص

اختصاصی احرار : کلامی با خوانندگان ، ما آمدیم

  قرار بود زودتر از این ها خدمت برسیم و در پاسداری از ارزشهای نظام و انقلاب خونبار اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سهمی داشته باشیم ، هرچند خود را ناچیز می دانیم .    تجربه چند ساله  حضور در فضای مجازی ، رهنمودها و استقبال شما همراهان  گرامی در نظرسنجی وبگاه احرارگیل […]

 

قرار بود زودتر از این ها خدمت برسیم و در پاسداری از ارزشهای نظام و انقلاب خونبار اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سهمی داشته باشیم ، هرچند خود را ناچیز می دانیم .

 

 تجربه چند ساله  حضور در فضای مجازی ، رهنمودها و استقبال شما همراهان  گرامی در نظرسنجی وبگاه احرارگیل ما را برآن داشت تا در سر سفره فرهنگ پاک شهدا حضوری دیگر داشته باشیم .

آری ! قراربود زودتر از اینها خدمت برسیم ولی درراه اندازی  سایت ، (ثبت هاست و دامنه  فضای مجازی ) با بد اخلاقی دوستان هم ولایتی خود مواجه شدیم و حضور ما قدری بیشتر از حد انتظار به تاخیر انجامید . قدر مسلم هر مطلب ، نقد و تحلیلی موجب واکنش هایی در طیف فکری افراد می شود و ممکن است برخی را ناراحت کند.  که از این بابت و پیشا پیش عذر خواه پیشگاه مخالفان تحلیل و خبرخود هستیم .

هدف  سایت احرارگیل  بیان مطالب مردم ولایت مدار و پاسداری از ارزشها است ، احرار مستقل است و  وابسته به هیچ فرد و گروهی نیست  ولی چشم امید به نصایح و رهنمود های شما همراهان صمیمی دوخته است. خط قرمز ما اسلام ، انقلاب ، شهدای گرانقدر ، آرمانهای امام خمینی (ره) و ولایت مطلقه فقیه آن پیر فرزانه است

روی کرد سایت احرار گیل  خبری  تحلیلی است سعی خواهیم کرد در آینده ازخبرهای پشت پرده و تحلیل رویدادها در حد بضاعت مان با شما همنوا شویم . چیزی که شما در گذشته و در همراهی با وبلاگ احرارگیل  به آن اقبال نشان دادید .

شما بزرگواران می توانید از طرق ایمیل سایت به نشانی ….. info@ahrargil.com

و پیامک  اختصاصی به شماره  30007658336575از نظرات خود مارا بهره مند سازید.

…….. ودر نهایت تصمیم بر این شدتا حرف (e) در وبلاگ احرارگیل ahraregil    حذف و بجای آن ahrargil    را در هاست و دامنه به ثبت برسانیم . این مهم نیست نام ما چه با شد ، یا ما را با چه نامی صدا بزنند ، مهم آن است که گوش به صداهای غیر ندهیم و از راه امام ره ، ولی امر مسلمین و شهدای عزیز  و مردم  احرار ایران زمین فاصله نگیریم که  در این مسیر به عنایت شان دل بسته ایم و به دعای خیر شما امید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.