گیلان
کد خبر:318
پ
فاقد تصویر شاخص

آقای لاریجانی !شائبه وجود دارد که می‌خواهید رقبایتان را حذف کنید

    در اخطاری قانون اساسی قاضی‌پور به لاریجانی: این شائبه وجود دارد که شما و همکارانتان می‌خواهید کاندیدای ریاست جمهوری شوید و با ارائه طرح اصلاح قانون انتخابات می‌خواهید رقبایتان را حذف کنید.      نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در اخطاری با استناد به اصل […]

 

  در اخطاری قانون اساسی قاضی‌پور به لاریجانی: این شائبه وجود دارد که شما و همکارانتان می‌خواهید کاندیدای ریاست جمهوری شوید و با ارائه طرح اصلاح قانون انتخابات می‌خواهید رقبایتان را حذف کنید.  

 

 نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در اخطاری با استناد به اصل 28 قانون اساسی و در جریان بررسی تقاضای بیش از 50 نماینده برای رسیدگی خارج از نوبت به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در صحن پارلمان، اظهار داشت: این طرح با چندین اصول قانون اساسی مغایرت دارد.

 علی لاریجانی پس از این جمله قاضی‌پور خطاب به وی گفت: اخطار شما راجع به محتوای طرح اصلاح قانون انتخابات است در حالی که هم اکنون در حال بررسی تقاضای نمایندگان برای رسیدگی خارج از نوبت به طرح مذکور هستیم.

 قاضی پور با بیان اینکه شما درباره این طرح عجله می‌کنید، گفت: این شائبه وجود دارد که شما و همکارانتان می‌خواهید کاندیدای ریاست جمهوری شوید و با این طرح می‌خواهید رقبایتان را حذف کنید.

 وی افزود: جمع آوری 425 امضا توسط کسی که می‌خواهد رئیس جمهور شود یعنی اینکه فردی قبل از رئیس جمهور شدن باید بدهکار افراد شود.

 لاریجانی به قاضی پور پاسخ داد: تذکر شما وارد نیست و راجع به محتواست و می‌توانید مواردی را که مطرح کردید، حذف کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.