گیلان
کد خبر:43
پ
فاقد تصویر شاخص

نمایشگاه کتاب

دکتر محمود احمدی‌نژاد، رییس‌جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب گفت: خدا را شکر می‌کنم و از صمیم قلب خوشحالم که این فرصت را یافتم تا در این محفل فرهنگی و ارزشمند حضور پیدا کنم. این رویداد فرهنگی همه‌ساله جمع کثیری از اندیشمندان، فرهیختگان، هنرمندان و صاحب‌نظران را گردهم می‌آورد […]

دکتر محمود احمدی‌نژاد، رییس‌جمهور و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب گفت: خدا را شکر می‌کنم و از صمیم قلب خوشحالم که این فرصت را یافتم تا در این محفل فرهنگی و ارزشمند حضور پیدا کنم. این رویداد فرهنگی همه‌ساله جمع کثیری از اندیشمندان، فرهیختگان، هنرمندان و صاحب‌نظران را گردهم می‌آورد و فصل مشترکی بین آنها ایجاد می‌کند.

 وی بیان کرد: در همین مراسم از تمام برگزارکنندگان و تمامی افرادی که با نگاه به افق‌های بلند و با عشق به انسانیت در این رویداد بزرگ صمیمانه تشکر می‌کنم، امیدوارم با اهتمام همه شما نمایشگاه کتاب تبدیل به یک جشنواره عظیم فرهنگی بین ملل شود.

 

احمدی‌نژاد با اشاره به موضوع انسان خاطرنشان کرد: مهم‌ترین موضوعی که می‌تواند و باید در جمع فرهنگی کشور ما مورد بحث قرار گیرد و فصل مشترک همگان است موضوع انسان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.