گیلان
کد خبر:48511
پ
nadimi_11-85×85

با اینها برخورد کنید!!!

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه نوشته بود که به دلیل نبود بیمارستان درسیاهکل کشته ها داده اند، تأکید کرد: من باید از چند نفر در شهر سیاهکل گله کنم. اصلاً دوست دارند تا سیاهکل را بد نشان بدهند.

به گزارش احرارگیل، به نقل از سایت درسیاهکل، ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان سیاهکل در بازدید از پروژه بیمارستان ۳۲ تختخوابه سیاهکل اظهار کرد: این بیمارستان در دوره قبل که من نماینده مجلس بود آغاز شد و هنوز هم به اتمام نرسیده است و برزیگر نیز به ما امید می دهد که در روزهای آینده اورژانس و در بهمن ماه نیز بیمارستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه ما امیدواریم تا این کار انجام بشود، افزود: زیرا عناصری هستند که ما باید عدد بگوییم. اما بعضی ها همین عدد را تیتر می کنند که آقا گفتند فلان دهه فجر بیمارستان افتتاح می شود و اینکار انجام نشد، و بعد تمام زحمات ما و شما را بر باد می دهند. خوب یک کسانی اینطوری بزرگ شده اند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه بعضی ها برای اشتغال به من و مقامات دیگر مراجعه می کنند، گفت: پس از شروع به کار من به عنوان نماینده مجلس در سال ۹۱ به بنده اعلام شد که ما نیروهای بیمارستان ۳۲ تختخوابه سیاهکل را به وسیله آزمون انتخاب کرده ایم و پس از افتتاح بیمارستان آنها نیز شروع به کار خواهند کرد. بنابراین این فکر نشود که بنده، فرماندار و … نیروهایی را در اینجا تعبیه کرده ایم.

بعضی ها در سیاه نمایی استاد هستند

ندیمی با بیان اینکه در رابطه با جابه جایی نیرو هیچ کاری نداریم و فقط می خواهیم که این بیمارستان به بهره برداری برسد، خاطرنشان کرد: ممکن است این نیاز ضروری نباشد، اما بعضی ها در سیاه نمایی استاد هستند.

وی با بیان اینکه نوشته بود که به دلیل نبود بیمارستان درسیاهکل کشته ها داده اند، تأکید کرد: من باید از چند نفر در شهر سیاهکل گله کنم. اصلاً دوست دارند تا سیاهکل را بد نشان بدهند.

با سیاه نماهایی که سیاهکل را بد نشان می دهند برخورد بکنید

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل ادامه داد: من خواهش می کنم که آقای فرماندار آن دسته از آدم های سیاه نمایی که دوست دارند سیاهکل را در بیرون از سیاهکل بد نشان بدهند کنترل بکنند و اصلاً جهت تأمین با اینها برخورد بکند. به چه حقی این کارها را انجام می دهند.

ندیمی تصریح کرد: ما یک حرف دیگه ای می زنیم. جرم ما این است که می گوییم شما به مردم بیرون از سیاهکل، این شهرستان را بد نشان ندهید. حرفی اگر دارید به ما و مسئولین بزنید. چرا داد می زنید که مسافر نیز یک برداشتی بکند. مانند همین راه سیاهکل به دیلمان که آنقدر بد گفتند اما ما نیز کاری که باید انجام می دادیم را انجام دادیم.

بعضی ها بلوا می کردند که چرا با اینکه ساختمان بیمارستان آماده است ولی بهره برداری نمی شود؟!

وی در رابطه با بیمارستان سیاهکل گفت: در آن زمان که من شروع به کار کردم این بیمارستان یک اسکلت داشت و آب، برق، تجهیز و هیچ چیز نداشت. بعد بیایند و بگویند که چرا افتتاح نشد! همین را بلوا می کردند که آقا چرا با اینکه ساختمان بیمارستان آماده است ولی بهره برداری نمی شود؟! مگر می خواهید ساختمان را افتتاح کنید؟ ما بیمارستان می خواهیم، بیمارستان به آن جهازاتش است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به دیدار حیدری فرماندار سیاهکل با نوبخت معاون نظارت راهبردی رئیس جمهور در هفته گذشته پیرامون اتمام بیمارستان سیاهکل ابراز کرد: فرماندار سیاهکل از سوی دلسوزی به تهران رفت و با معاون رئیس جمهوری دیدار کرد. فرماندار نیز می گفت که اگر ما مشکل بیمارستان سیاهکل را حل کنیم افکار عمومی مسئله خاصی ندارد.

ندیمی با بیان اینکه با هماهنگی فرماندار سیاهکل، در رابطه با تأمین اعتبارات برای راه اندازی بیمارستان سیاهکل و درمانبستر دیلمان یک عدد میلیاردی گذاشتیم، بیان کرد: ۶۰ درصد این مبلغ را بر اساس تبصره ۲۲ ماده ۱۸۰، ابلاغ کرده اند و باید آن را از طریق اصغریان معاون استاندار پی گیری بکنید و من نیز برای وصول آن به شما کمک می کنم.

وی با اشاره به نیاز ۳۰۰ ملیلیون تومانی علاوه بر کمک های دیگری که برای راه اندازی بیمارستان سیاهکل شده است، گفت: ارزش ندارد برای کشوری که ۲۱۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمومی و حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی دارد، برای این مبلغ نتواند بیمارستان را افتتاح کند و البته ۳۰۰ میلیون را نیز خواهیم گرفت.

وزیر بهداشت به لاهیجان و سیاهکل می آید

این نماینده مجلس نهم با اشاره به دعوت خود از قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت برای آمدن به گیلان و به خصوص لاهیجان و سیاهکل خبر داد: وزیر بهداشت این دعوت من را قبول کرده است و در هفته های آینده به گیلان خواهد آمد.

ندیمی تصریح کرد: از دکتر دستجردی وزیر اسبق بهداشت و دکتر بهبودی رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای زحماتی که در گذشته برای این بیمارستان کشیدند تشکر می کنم و همچنین از دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت کنونی و دکتر برزیگر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان که در این شرایط مالی کشور برای ساخت این بیمارستان تلاش می کنند سپاسگذارم.

وی خاطرنشان کرد: ما باید از زحمات کسانی که تاکنون تلاش کرده اند تشکر کنیم و طبیعی است که نسبت به وفای به عهد نیز اسرار داشته باشیم برای اینکه به هر صورت ما باید پاسخگوی افکار عمومی باشیم.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در این جلسه با هماهنگی برزیگر جلسه ای مشترک با خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان را تدارک دید تا مقدمات تحویل درمانبستر دیلمان به دانشگاه علوم پزشکی سریعتر انجام بشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.