گیلان
کد خبر:62440
پ
download

ورود به محفل شهدا موجب ارتقای معنویت در افراد می‌شود

به گزارش  احرارگیل، خبرگزاری فارس از رشت، سردار هامون محمدی امشب در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز شهدا با تاکید بر آشنایی نسل امروز با سیره شهیدان اظهار کرد: مسیر شهدا باید مانند گذشته پیموده شود و شهیدان بهترین الگو برای جوانان هستند. وی شهدا را ستون و تکیه‌گاه جامعه عنوان کرد و افزود: شهیدانی مانند […]

به گزارش  احرارگیل، خبرگزاری فارس از رشت، سردار هامون محمدی امشب در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز شهدا با تاکید بر آشنایی نسل امروز با سیره شهیدان اظهار کرد: مسیر شهدا باید مانند گذشته پیموده شود و شهیدان بهترین الگو برای جوانان هستند.

وی شهدا را ستون و تکیه‌گاه جامعه عنوان کرد و افزود: شهیدانی مانند احمد متوسلیان، باکری و … می‌توانند الگوهای مناسبی برای نسل امروز باشند.

محمدی با بیان اینکه سیره شهدا را برای نسل امروز می‌توان روان‌خوانی کرد، گفت: شهدا دست‌یافتنی هستند و سیره شهیدان را در تلاش گروه‌های جهادی در خدمت کردن به مردم مشاهده می‌کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان، هنر شهدا را ابتدا از خود گذشتن دانست و بیان کرد: شهدا پس از گذشتن از خود از میدان‌های مین عبور کردند و دین مبین اسلام قادر است این روحیه را ایجاد کند.

وی، خواستار شاخص شدن ویژگی شهدا در جامعه شد و تصریح کرد: ورود به محفل شهدا موجب ارتقای معنویت در افراد می‌شود.

محمدی دیدار با خانواده شهدا را بسیار اثرگذار دانست و خاطرنشان کرد: دیدار محمدعلی نجفی استاندار گیلان از خانواده شهدا مشوقی برای مدیران استانی محسوب می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.