گیلان
کد خبر:7221
پ
فاقد تصویر شاخص

چند مورد جعل و اعمال نفوذ به مهدی هاشمی تفهیم شد (2)

 یک منبع مطلع نزدیک به مهدی هاشمی:    خبرگزاری تسنیم : در زندان چند مورد اتهام جعل و اعمال نفوذ به مهدی هاشمی تفهیم شده است.     یک منبع مطلع نزدیک به مهدی هاشمی  با بیان خبر فوق گفت: وکیل مدافع مهدی هاشمی  هنوز کیفرخواست صادره را ندیده و لذا از تما م جزئیات کیفرخواست مطلع […]

 یک منبع مطلع نزدیک به مهدی هاشمی:    خبرگزاری تسنیم : در زندان چند مورد اتهام جعل و اعمال نفوذ به مهدی هاشمی تفهیم شده است.

 

  یک منبع مطلع نزدیک به مهدی هاشمی  با بیان خبر فوق گفت: وکیل مدافع مهدی هاشمی  هنوز کیفرخواست صادره را ندیده و لذا از تما م جزئیات کیفرخواست مطلع نیستیم.

 وی اضافه کرد: به نظر می‌رسد هنوز کیفرخواست به دادگاه ارائه نشده تا وکیل مهدی هاشمی بتواند با مراجعه به دادگاه و قرائت کیفرخواست از مفاد آن مطلع شود.

 این مقام مطلع در پاسخ به سوالی در خصوص 12 مورد اتهام مهدی هاشمی اظهار داشت: براساس آنچه که در زندان از مهدی هاشمی بازجویی شد معلوم نیست کدام بخش از بازجویی‌ها به عنوان اتهام مدنظر دادستان قرار گرفته و درکیفرخواست درج شده است.

 وی افزود: آنچه که علی‌الظاهر در زندان به مهدی هاشمی رسما تفهیم شده بود چند مورد جعل و چند مورد اعمال نفوذ بوده است.

 این منبع آگاه در خاتمه گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  گفت: منتظریم که وکیل مدافع مهدی هاشمی در جریان کیفرخواست قرار بگیرد و مهم‌ترین نکته این است که شعبه رسیدگی کننده به اتهامات مهدی هاشمی مشخص شود آنگاه وکیل وی بتواند تمامی پرونده و کیفرخواست را مطالعه کند./تسنیم

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.