گیلان
کد خبر:98201
پ
Harim

روایت منتشر نشده ای از سردار شهید محمود قنبرخواه رودسر/ تصاویر

مجروحین عراقی پوتینم را می گرفتند و استمداد می کردند که آنها را با خودم طرف مقرّ ایرانی ها ببرم ولی به یاد قضیه شهادت علیجانی که مجروح بود و عراقی ها سرش را بریده بودند افتادم و در همان موقع …

   گروه ایثار و مقاومت  پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل ، توفیق یافت تا درایام الله های سال در راستای ترویج فرهنگ غنی شهید و شهادت از دل وصایای شهدای گیلانی، به بیان اهداف، توصیه هاو سفارشات شهدا بپردازد که خدای رحمن را از این همه عنایت اش سپاس می گوییم.

… از گرامیداشت هفته بسیج به خاطرات منتشر نشده شهدا سری زدیم تا ناگفته های آن حماسه سازان بی بدیل را تحت عنوان «جمعه شهدایی » (یک جمعه ،یک خاطره ، از یک شهید گیلانی) در اختیار شما «خاکریزی ها» ی بزرگوار قرارداده و با هم مرور کنیم  روایاتشان را …

 

… و این بار روایتی از سردارشهید محمود قنبرخواه از شهرستان رودسر ؛ بشنوید:

 

… محمود معمولاً از منطقه عملیاتی صحبتهایی نمی کرد جز یک مورد آن هم از فاو . آن زمان من هم در جبهه بودم . در هور بودم . آمده بود ما را ببینه و رفت . پس از سه روز محمود آمد پیشم و گفت دارم می رم اما نگفت کجا .

بعد از اینکه برگشت برای ما اینطور تعریف کرد : وقتی در عملیات فاو شرکت کردیم در منطقه ای از فاو قرار گرفته بودم که تنها مانده بودم و موقع برگشت به مقرّ نیروهای خودی، از لابه لای زخمی های عراقی و کشته های آنها و تعدادی هم از شهدای ما می گذشتم .

خسته بودم ، بعضاً مجروحین عراقی پوتینم را می گرفتند و استمداد می کردند که آنها را با خودم طرف مقرّ ایرانی ها ببرم ولی به یاد قضیه شهادت علیجانی که مجروح بود و عراقی ها سرش را بریده بودند افتادم و در همان موقع از دور تعدادی از عراقی ها را دیدم که با یک زن مشغول تفریح هستند من هم خشاب پری به اسلحه زدم و هرچه تیر در خشابم بود به طرف آنها شلیک کردم و آنها را به درک واصل کردم .

———————————————————————————————————————————————————————-

راوی: عسگر قنبرخواه ، برادرشهید

انتهای پیام/

شما هم می توانید در انتشار شفارشات، خاطرات ، مخاطرات و تصاویر شهید مورد نظرتان در این عرصه دست مارا بگیرید و فیض ببرید.

آدرس ایمیل ما:

info@ahrargil.com

Harim۲۲imagesimg017

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.